У Конотопі організували відпочинок для особливих дітей + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

17 червня відбувся традиційний туристичний похід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, на місці відпочинку городян «Кандибине».
Його учасниками стали вихованці Благодійного фонду «Серця любові», вихованці центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, вихованці КЗ СОР Конотопський дитячий будинок інтернат, благодійного фонду «Відень».
Активності для дітей проводили спеціалісти МЦФЗН «Спорт для всіх», студенти ВСП Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТ), класичного фахового коледжу СумДУ (Політех), КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж», за організацію процесу харчування дякуємо учням «Конотопського професійно-технічного училища» (ВПУ 20).
Проведення заходу стало можливим завдяки співпраці виконавчого комітету Конотопської міської ради, а саме відділу міської ради у справах молоді та спорту та керівникам Благодійного фонду «Крила Надії». Приємно, що подібна співпраця триває не один рік.
Приладдя для проведення заходів надали «Віват-канцелярія» та мережа магазинів «Аврора».
Працівники  Центральної районної лікарні ім. ак. Михайла Давидова та міської рятувально-водолазної служби чегували та надавали за необхідності медичну допомогу.
Волонтери  працювали для дітей весь день,  дарували їм свою увагу, сили та тепло, та їх наставникам завдяки відкритості та небайдужості яких вдалося реалізувати захід.

 

comments powered by HyperComments