У Конотопі оголошено переможців конкурсу міні-грантів. Проєкти-переможці отримають фінансування

Суспільство | 10:30, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Конотопській територіальній громаді триває реалізація проекту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад»  від ГО «Бюро аналізу політики» яку було відібрано як один із проектів – переможців програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.

В рамках даного проекту  05.07.2022 року в Конотопській громаді відбувся відкритий захист проектів у рамках конкурсу міні-грантів під час якого було  обрано переможців, що отримають  фінансування на свої  проекти від ГО « Бюро аналізу політики », повідомляє Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Переможцями стали:

–  Проект «Dicimus salvare»( вчимося рятувати життя, надавати першу невідкладну допомогу) – проект ініціативної групи КЗ СОР «Конотопський фаховий медколедж».

– Проект « Турнір ігор «Вуйко та його команда» – представила ініціативна група у складі: Тринитко Наталії, Шуляк Марії, Засікан Евгеній.

Приємним сюрпризом для конкурсантів стало повідомлення міського голови Артема Юрійовича Семеніхіна про те що міська влада також візьме на фінансування кілька проектів.

Тож виконавчим комітетом  Конотопської міської ради в особі міського голови Артема Семеніхіна та першого заступника міського голови Людмили Ігнатенко обрала два проекти для фінансування :

– Проект « Дводенний патріотичний табір « Незламні UKраїнці »  який представили ДПТНЗ “Конотопське професійно-технічне училище ” Яблонська Наталія.

–  Проект « STEM робототехніка » – представляв керівник клубу робототехніки Наумов Денис.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: