У Конотопі офіційно представили новопризначеного голову РДА + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочої поїздки на Конотопщину голова облдержадміністрації представив представникам влади та громадськості новопризначеного керівника району.

Дмитро Живицький зачитав розпорядження Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про призначення Олександра БОБРОВИЦЬКОГО головою Конотопської районної державної адміністрації та побажав йому плідної роботи на благо району.

Ви маєте ефективно та продуктивно працювати абсолютно за всіма напрямками життєдіяльності району, з громадами, з правоохоронними органами, з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади. Тож налагоджуйте роботу в районі й працюйте для людей і заради людей, − наголосив голова облдержадміністрації.

Дмитро Живицький підкреслив, що програми Президента та Уряду, питання вакцинації, освіти, культури, спорту та ряд інших важливих питань мають бути в пріоритеті нового очільника райдержадміністрації.

Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ зазначив, що він розуміє важливість покладених на нього обов’язків і готовий співпрацювати із усіма задля розвитку району та виконання завдань Президента України й Уряду.

Довідково: БОБРОВИЦЬКИЙ Олександр Михайлович народився 25 червня 1977 року у м.Кролевець Сумської області. Освіта вища. вища‚ у 1999 році закінчив Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М.Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Психологія та педагогіка (дошкільна), фізична культура», кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь, методист з фізичної культури в дошкільному закладі; у 2018 році – Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», кваліфікація – інженер-будівельник.

З 1999 по 2002 рік займався педагогічною діяльністю, підприємницькою діяльністю, з 2015 по 2020 рік був Кролевецьким міським головою, з 2014 по 2015 рік був на службі в Збройних Силах України, з квітня по вересень 2015 року брав участь в АТО, з 2019 по 2022 рік очолював ТОВ «Кролевець Біомасс», м. Кролевець Сумської області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: