У Конотопі обстежують заклади дошкільної освіти

Безпека, Діти | 16:33, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Воєнний стан в Україні вніс свої корективи і заклади освіти змушені були закінчувати навчальний рік дистанційно. Але, враховуючи той факт, що станом на сьогодні, місто Конотоп не є зоною, де тривають бойові дії, працездатне населення повернулось на свої робочі місця. Виникла потреба в догляді за дітьми дошкільного віку.

Попередньо керівниками закладів дошкільної освіти було проведено опитування серед батьків щодо потреби у відновленні освітнього процесу в очному режимі та формуванні «чергових» груп. Було з’ясовано, що 30-40% батьків мають потребу в їх відкритті.

У відділі освіти Конотопської міської ради зауважують, що безпека дітей, безумовно, в пріоритеті міської влади при відкритті закладів освіти, отже комісією продовжується робота з обстеження підвальних приміщень закладів та надання висновків про доцільність їх використання як споруд подвійного призначення.

При обстеженні особлива увага приділяється площі приміщень, наявності примусової чи природної вентиляції та кількості запасних виходів, але це не повний перелік питань, що вивчаються при огляді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: