У Конотопі обстежують будівлі пошкоджені внаслідок ворожої агресії
Суспільство | 10:33, 23.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

З самого ранку у Конотопській громаді працює комісія з обстеження об’єктів, що розташовані неподалік епіцентру ворожих ударів.
Про це повідомили у Конотопській міській раді.
“Відповідними фахівцями зі Штабу ліквідації наслідків ворожих ударів вже було обстежено прилеглу до епіцентру вчорашніх прильотів територію. Критичних пошкоджень житлової забудови не виявлено”, – зазначив Артем Семеніхін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram