У Конотопі обирали кращих літераторів

Культура, Творчість | 13:21, 29.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

26 грудня у читальному залі центральної міської бібліотеки імені С. І. Пономарьова на черговому засіданні літературної студії «Джерела» були підбиті підсумки конкурсу «Конотоп літературний – 2021».
Конкурс був організований Конотопським осередком Національної спілки журналістів України (голова – Тетяна Голобурда, автор ідеї конкурсу) спільно з конотопською літературною студією «Джерела» і проводився уп’яте. До конкурсного розгляду було прийнято 12 добірок віршів та 10 прозових матеріалів – усього взяло участь 17 авторів. Крім того, три матеріали (один у номінації «поезія» та два у номінації «проза») були відхилені оргкомітетом як такі, що не відповідають меті та принципам конкурсу.
Переможців і дипломантів Конкурсу визначало авторитетне журі конкурсу, яке в 2021 році складалось із відомих у нашому місті й краї літераторів, журналістів, краєзнавців, видавців, громадських діячів різних поколінь, а саме:
– Тетяна Миколаївна Голобурда , голова журі, голова осередку НСЖУ;
– Ірина Михайлівна Козлова , керівник літературної студії «Джерела», член НСПУ;
– Олена Юріївна Кареліна, журналіст, член НСЖУ;
– Володимир Миколайович Худенко, поет, прозаїк, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Гранослов», переможець конкурсу «Конотоп літературний – 2017».
Твори авторів розглядалися журі анонімно, у зашифрованому вигляді.
Переможцями конкурсу в номінації «проза» стали Леонід Якубов (лауреат, І місце), Ірина Романова (дипломант, ІІ місце), Крістіна Гнатюк (дипломант, ІІІ місце). У номінації «поезія» перемогли доробки таких авторів, як Богдан Басалик (лауреат, І місце), Оксана Логоша (дипломант, ІІ місце), Вікторія Третякова (дипломант, ІІ місце), Анна Лелюх (дипломант, ІІІ місце), Сергій Холмецький (дипломант, ІІІ місце). Усі автори отримали дипломи учасників та авторські примірники альманаху «Конотоп літературний – 2021», підготовлені до публікації та надруковані поліграфічним центром «Олімп» (директор О. І. Янчук).
Учасники заходу вшанували пам’ять Маргарити Олександрівни Чепурної – громадської діячки, поетеси, краєзнавця, дослідниці історії села Попівка, Почесного громадянина Конотопського району. Коли верстався альманах із матеріалами конкурсу, надійшла сумна звістка про те, що Маргарита Олександрівна пішла з життя. Публікація її творів в альманасі присвячується світлій пам’яті авторки…
На засіданні літературної студії звучали поетичні та прозові твори наших земляків у авторському виконанні, присутні ділилися своїми враженнями від конкурсу.
Примірники альманаху «Конотоп літературний» були передані до бібліотеки, а отже, із творами місцевих авторів може ознайомитися кожен із читачів бібліотеки.
Возможно, это изображение (1 человек и книга)
Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)
Возможно, это изображение (8 человек, люди сидят, люди стоят, стол и в помещении)
Джерело: сторінка КМР у мережі фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: