У Конотопі, на шкільному подвір’ї, випускники висадили троянди

Суспільство | 11:34, 17.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському ліцеї №1 живе особлива традиція — випускники дарують і висаджують троянди на згадку про свої шкільні роки.

«Кожен кущ — це не просто квіти. Це пам’ять про дитинство, дружбу, перші мрії, перемоги й незабутні миті, проведені у стінах рідного ліцею. З року в рік трояндовий сад поповнюється новими барвами, а разом із ними — історіями випускників, які назавжди залишають частинку себе у серці школи. Ця прекрасна традиція символізує вдячність, любов до рідного ліцею та зв’язок поколінь. І поки квітнуть троянди — житиме пам’ять про тих, хто творив історію Конотопського ліцею №1. Нехай цей сад щороку розквітає ще пишніше, об’єднуючи випускників, учнів і вчителів теплом спільних спогадів», – розповіли у навчальному закладі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: