У Конотопі на програму соціального захисту передбачено більше 4 млн. грн.

Місто, Фінанси | 13:52, 13.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо 13 лютого під час  наради під головуванням заступника міського голови Володимира Максименка, за участі працівників виконавчого комітету міської ради та учасників ООС.

Представників громадських організацій, які мають у своєму складі учасників ООС, ознайомили з програмними напрямками соціального захисту, які будуть цього року профінансовані за кошти міського бюджету. Комплексною програмою відповідного напрямку на 2019 рік передбачені кошти в сумі понад 4 млн. грн. В рамках затвердженого кошторису заплановані наступні заходи.

1. Різного роду компенсації: за комунальні послуги, проїзд залізничним та автотранспортом в межах держави, на придбання житла, встановлення пам’ятників та облаштування місць поховання загиблих учасників ООС

2. Матеріальна допомога на виготовлення землевпорядної документації та виплати на дітей, чиї батьки загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення ООС.

3. Декілька видів одноразової допомоги: в зв’язку з пораненням та втратою працездатності, родинам загиблих.

4. Крім того Комплексною програмою на 2019 рік передбачено забезпечення гарячим харчуванням в освітніх закладах дітей учасників ООС, а також їх оздоровлення у позаміському таборі «Мрія» тощо.

5. Вперше для учасників ООС передбачено придбання в цьому році на умовах співфінансування (30/70) квартир.

У ході наради представники громадських організацій піднімали декілька питань, які хвилюють на сьогодні учасників ООС. Зокрема, це створення в місті реабілітаційного центру, який би надавав, у першу чергу, психологічну допомогу бійцям, які пройшли крізь горнило війни.
Актуальним для захисників є також питання виділення земельних ділянок та збільшення фінансування на придбання ліків. Усі підняті питання взяті до уваги.

По завершенні наради Володимир Максименко закликав усіх до співпраці, наголосивши, що вирішити проблеми захисників держави можливо, і допоміжним механізмом у цьому може стати їхня постійна комунікація з владою та, як наслідок, врахування ідей, зауважень та пропозицій учасників ООС в напрямку соціального захисту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: