У Конотопі на пожежі травмувався чоловік
ДСНС | 10:04, 1.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

На Сумщині рятувальники тричі ліквідовували пожежі, що виникли в будівлях господарського призначення
Ці пожежі сталися в містах Охтирка, Конотоп та в обласному центрі.
Зокрема, в Конотопі загоряння господарської споруди призвело до травмування чоловіка 1950 р.н.
Рятувальники Сумщини закликають бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки, адже їхнє ігнорування може призвести не лише до значних матеріальних втрат, а й до людських жертв.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram