У Конотопі на пожежі травмувався чоловік

ДСНС | 10:04, 1.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині  рятувальники тричі ліквідовували пожежі, що виникли в будівлях господарського призначення

Ці пожежі сталися в містах Охтирка, Конотоп та в обласному центрі.

Зокрема, в Конотопі загоряння господарської споруди призвело до травмування чоловіка 1950 р.н.

Рятувальники Сумщини закликають бути відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки, адже їхнє ігнорування може призвести не лише до значних матеріальних втрат, а й до людських жертв.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: