У Конотопі на добу відключать водопостачання

ЖКГ | 19:08, 27.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Водоканал Конотопу виконує роботи по заміні ділянки зруйнованого каналізаційного  коллектора по проспекту Червоної Калини. Сьогодні, 27 квітня, після обіду працівники  приступили до найскладнішого та відповідального етапу всього цього процесу – обладнання оглядового каналізаційного колодязя на з’єднанні каналізаційної мережі та коллектора.

Робити це при постійному надходженні стоків неможливо, тому воду було перекрито повністю. Планувалось роботи завершити  сьогодні до вечора та дати воду о 18:00год. Як виявилось в процесі, об’єм робіт дуже великий та ускладнений.

На завершення цього етапу монтажу знадобиться ще орієнтовно доба, при цьому подавати воду зараз не є неможливим, так як злита в каналізацію ця вода затоплює викопану траншею та не дає можливості працювати ніяк, до того ж шкодить тому, що вже зроблено.

“Сьогодні (в тому числі і вночі) та завтра до вечора ВОДИ НЕ БУДЕ. ПО ІНШОМУ НІЯК НЕ МОЖНА,  ПРАЦІВНИКИ ВОДОКАНАЛУ НЕ ПРИПИНЯТИМУТЬ РОБОТИ СЬОГОДНІ І ВНОЧІ, АЖ ДОПОКИ НЕ ЗАВЕРШАТЬ ЦЕЙ ЕТАП. ДАЛІ ВЖЕ МАЄ БУТИ КРАЩЕ”, – зазначають у дописі на сторінці Водоканалу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: