У Конотопі на базі Класичного фахового коледжу СумДУ відбувся І етап конкурсу-фестивалю патріотичної пісні + ФОТО

Конкурс, Культура | 17:06, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

12 травня відбувся перший етап конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця», присвячений перемозі в Конотопській битві 1659 року. Його організаторами виступили Класичний фаховий коледж СумДУ та відділ міської ради у справах молоді та спорту.
Цьогоріч фестивалю патріотичної пісні виповнилось 20 років. І вперше за цей час він проводився в онлайн-режимі. Також уперше програма конкурсу-фестивалю була розділена на два етапи, у першому з яких відбувався перегляд та оцінювання номерів учасників з різних куточків України (Суми, Дружба, Ромни, Глухів, Шостка, Середино-Буда, Вінниця, Лебедин тощо), а в другому – учасників Конотопської ОТГ.
Відповідно до Положення пісенного конкурсу участь у ньому беруть діти та молодь трьох вікових категорій: 8-11 років, 12-15 років, 16-20 років, а також змішаної категорії.
Оцінювало таланти компетентне журі у складі: Тетяни Баєвої (заступник директора дитячої музичної школи №2; Ірина Борсяк (вчитель музичного мистецтва ЗОШ ;5; Олександр Спицький (автор та виконавець власних пісень); Олена Чиніна (викладач з вокалу ЦДЮТ); Ірина Шевченко (керівниця Зразкової студії «Самоцвіти Конотопщини», лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів).
Головою журі був обраний відомий у місті поет-бард Олександр Спицький.
Над виставленням балів та узагальненням оцінок за виступи члени журі та рахівна комісія працювали 12 травня цілий день. На конкурс були заявлені 52 номери, кожен з яких журі мали оцінити за декількома критеріями, серед яких: техніка виконання, чистота інтонування, відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії; наявність самостійних партій відповідно до малих форм вокалу; загальне художнє враження (розкриття образу засобами акторської майстерності). особливу увагу члени журі звертали на дотримання вимог Положення конкурсу щодо відео – при виявленні порушень номер учасника не оцінювався.
Відтак І місце отримали учасники, які набрали 56-60 балів, ІІ місце – 51-55,9 балів, ІІІ місце – 46-50,9 балів. За сумарну кількість балів до 45,9 конкурсанти отримували статус учасника конкурсу-фестивалю.
За результатами фестивалю І місце отримали:
Нагорна Аліна; ансамбль бандуристів ,,Водограй’’; Білокрилець Софія; ансамбль хлопчиків «Дзвіночки»; Загорулько Валерія; Клименко Владислава – категорія 8-11 років;
Ансамбль бандуристів «Мрія»; Лісовенко Катерина; Литвиненко Ангеліна; Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Шкільні роки»; Приходько Арсен; Швець Тетяна; Новосьолова Юлія; Березіна Дар’я, Пилипенко Анна, Король Катерина – вокально-хореографічний колектив «Браво»; Софія Московко; Галушка Максим – категорія 12-15 років;
Лисенчук Єлизавета; вокальний ансамбль «Надія»; Істоміна Ангеліна; Третяк Віталій – категорія 16-20 років;
Дитячий аматорський вокальний ансамбль «Чарівні перлинки» – вікова категорія MIX.
ІІ місце:
Мамай Вікторія; Брюханова Валерія; Дудченко Максим; Кравченко Марія; Ворожбян Дар’я – категорія 8-11 років;
Козіна Уляна; Скрипник Валерія; Трохименко Данило; Мельник Марія; Артеменко Дарина; Онопрієнко Софія; Вокальний колектив «Сузір’я»; Харченко Вікторія – категорія 12-15 років;
Євтушенко Альона – категорія 16-20 років;
Дует: Куцевич Людмила, Товт Анасасія – вікова категорія MIX.
ІІІ місце:
Шафорост Ангеліна; Волкова Софія; Меденцова Дар’я – категорія 8-11 років;
Дует у складі Зимовець Софії та Артеменко Дарини; Вокальний ансамбль «Веселка» – категорія 12-15 років;
Пронь Лілія – категорія 16-20 років.
Решта конкурсантів отримали статус учасників фестивалю.
Наступний етап конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» буде проведений 27 травня. Він також пройде в онлайн-форматі. Участь у ньому візьмуть мешканці Конотопської ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: