У Конотопі міський пленер художників «Барви Малевича» проходить у новому форматі + ФОТО

Творчість | 10:38, 6.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вже 19 років поспіль Конотопський міський пленер художників «Барви Малевича» об’єднує палких шанувальників мистецтва з різних куточків нашої країни. Ім’я Казимира Малевича вже давно зробило наше місто відомим у цілому світі, адже саме у Конотопі була створена його перша картина «Місячна ніч». Тому художники з Києва, Одеси, Сум, Шостки та інших міст України радо приїздять до нашого міста для творчої роботи на щорічний пленер.
Різнокольоровими барвами відображаються краєвиди Конотопщини на створених учасниками пленеру полотнах. Цікаво та змістовно проходять творчі зустрічі. Кожен рік учасники пленеру дарують місту свої роботи, які зберігаються в фондах Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського.
Цього року, у зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19, ХІХ Конотопський міський пленер художників «Барви Малевича» змінив формат. Він проходить у формі презентації картин, подарованих художниками місту.
Наразі у Конотопському міському краєзнавчому музеї імені О.М.Лазаревського експонується виставка творів непересічних живописців – учасників минулих пленерів. Тут представлені картини художників Одеської художньої школи – краєвиди Анатолія КРАВЧЕНКА (1955) та Володимира САКАЛЮКА (1958), Харківської художньої школи – Олександра ЧЕРЕДНИЧЕНКА (1958) та Сергія КОМОРНОГО (1963), Київської художньої школи – творами Володимира ГАРБУЗА (1951) та роботи інших учасників.
Колір, фактура, ритм, композиція! Все це дає цілісну картину, яка викликає у глядача ряд емоцій. Картина – це своєрідна сповідь художника, емоційний автопортрет людини в певний момент його життя. ТОЖ ЗАПРОШУЄМО МІСТЯН ТА ГОСТЕЙ КОНОТОПСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДВІДАТИ МИСТЕЦЬКУ ВИСТАВКУ ТА ОТРИМАТИ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ!
Нагадуємо, що організаторами та засновниками пленеру є Конотопська міська рада, відділ культури і туризму Конотопської міської ради, Конотопський міський краєзнавчий музей ім. О.М.Лазаревського та співзасновник і незмінний учасник, місцевий художник і краєзнавець Володимир Борошнєв.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: