У Конотопі мер у прямому ефірі агітував дубов’язівців за кого їм варто проголосувати + відео

Політика | 10:49, 24.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 23 жовтня в прямому ефірі телеканалу КСТ, в ході якого здебільшого обговорювались комунальні проблеми міста, міський голова Артем Семеніхін, підводячи підсумки, зазначив, що заради того, аби наша країна розвивалась, треба аби сільські громади очолювали патріоти і професіонали, адже все починається з села.

– Зараз ми спостерігаємо тенденцію, коли села, фундамент нашої держави, вони просто знищуються, знищуються у всілякий спосіб – не даються гроші, не фінансуються проекти, туди приводяться до влади люди, які не тямлять в елементарних речах, які підконтрольні центральний владі, беруть зразу під козирок і виконують те що там десь на печерських пагорбах якийсь Президент, чи якась там Верховна Рада щось проголосувала і вирішила, – зазначив очільник Конотопа.

Артем Семеніхін розповів, як сільски голови, голови районних та обласних адміністрацій збагачуються за рахунок «сірих» фермерів.

– Вони обробляють землю нелегально і потім готівкою розраховуються з керівництвом… Тобто ті кошти які повинні були піти на розвиток інфраструктури сіл і селищ, вони витрачаються на купівлю сільськими головами і головами адміністрацій районної і обласної своїм дітям квартир у Києві… Небагато є сільських голів у нас по Конотопському району, які не мають квартир у Києві, багато хто має, – зазначив мер.

Щоби виправити ситуацію, за словами мера на виборах треба обирати патріотів, які переймаються проблемами держави.

На думку Артема Семеніхіна у Дубов’язівський ОТГ, де вибори відбудуться вже цієї неділі такою людиною є Микола Биркун і ще ряд людей, прізвища яких добре знайомі конотопцям.

 Відео: на сторінці Артема Семеніхіна у Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: