У Конотопі контролюватимуть перевізників + ФОТО

Місто, Транспорт | 15:09, 24.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Таке ключове питання піднімалося 23 вересня на розширеній нараді з місцевими перевізниками під головуванням профільного заступника міського голови Юрія ПАВЛОВА.
Як зазначив головуючий на нараді, нещодавно, 14 вересня, виконавчим комітетом було піднято вартість проїзду у місцевому громадському електричному та автомобільному транспорті. Виконавчий комітет дослухався до проблем перевізників, і підняття тарифів у місті є дійсно обґрунтованим, адже значно зросли ціни на обслуговування транспорту, на запчастини і суттєво піднялася мінімальна заробітна плата. Аби зберегти маршрути, міська влада задовольнила вимогу перевізників, щоб вони не працювали собі у збиток.
На цьому ж засіданні виконкому перед перевізникам було поставлено і ряд вимог: щодо належного санітарного стану у пасажирському транспорті; щодо дотримання карантинних вимог, передбачених постановами Уряду і рішеннями місцевої комісії з питань ТЕБ та НС; щодо виконання умов договору і чіткого дотримання графіку руху за визначеними маршрутами; щодо встановлення GPS-трекерів.
Юрій ПАВЛОВ повідомив, що на сьогоднішній день є деякі нарікання з боку громади міста на роботу місцевих перевізників, тому необхідно усі ці недоліки оперативно виправляти. В обов’язковому порядку слідкувати за чистотою та естетикою самого транспортного засобу, здійснювати санітарну обробку в маршрутках, забезпечити наявність дезінфекторів, захисних масок у пасажирів і щоденно контролювати виконання усіх цих заходів.
Також заступник міського голови запропонував перевізникам продумати якісь сучасні конкурентні заходи, які б приваблювали пасажира, наприклад, трансляція аудіо- або відеоролика на актуальну чи історичну тему, можливо, замовити формений одяг того чи іншого підприємства, щоб містянам було зрозуміло, який перевізник їх обслуговує.
Крім того, Ю.ПАВЛОВ наголосив на прискоренні процесу встановлення трекерів у маршрутках і подякував Конотопському трамвайному управлінню в особі директора Григорія ХОМЕНКА за належний рівень організації перевезень пасажирів у трамваях. Єдине, як зазначив посадовець, трамвайному управлінню слід попрацювати над популяризацією електричного виду громадського транспорту у Конотопі, адже сьогодні це зручно, комфортно і має бути ще й престижно.
Присутній на нараді з перевізниками голова депутатської комісії з питань промисловості, транспорту та зв’язку, підприємництва, торгівлі та надання послуг Андрій РОШКОВАН у своєму зверненні до перевізників акцентував на дотриманні протиепідемічних заходів, передбачених карантинними обмеженнями. Він запропонував, щоб водії маршруток були більш привітними і толерантними із пасажирам, адже ми повинні прагнути до якості послуг у будь-якій сфері обслуговування населення. Депутат наголосив, що запорука успішного бізнесу, це перш за все, високий сервіс. Також А.РОШКОВАН зазначив, що у разі невиконання перевізниками умов договорів, порушення графіків руху, недотримання санітарних вимог, відповідна комісія буде змушена здійснювати перевірки на маршрутах і вживати заходи адміністративного впливу до недобросовісних перевізників.
Заступниця начальника Конотопського управління держпродспоживслужби в Сумській області Олена РОМАНЮК повідомила про необхідність дотримання маскового режиму у громадському транспорті, незалежно від того, у якій зоні знаходиться на даний час місто Конотоп. Вона наголосила на актуальності питання вакцинації та обов’язковій дезінфекції транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів.
Заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ підсумував, що владою міста буде здійснюватися систематична перевірка дотримання перевізниками усіх заявлених вимог.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: