У Конотопі інформуватимуть людей як діяти в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема і ядерної загрози

Безпека, Влада | 11:00, 11.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це та інше говорили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, що відбулась 10 травня. Міський голова Артем СЕМЕНІХІН чітко визначив ряд завдань і їх виконавців для того, щоб максимально убезпечити мешканців Конотопської громади від загрози можливого ядерного удару та наслідків ураження.

«Хоча це мало ймовірно, але не відомо, що там у голові у того кремлівського керманича. Ми маємо бути готові до будь-яких надзвичайних ситуацій. Ми маємо подбати про життя і зберегти здоров`я наших мешканців. Будь-що-влада має бути на місцях і координувати дії конотопців, не допустити паніки і хаосу. Це наше головне завдання», – наголосив Артем Семеніхін.

На засіданні вирішено  максимально проінформувати населення про засоби захисту та заходи захисту при надзвичайній ситуації, а також направити листи до установ, підприємств, організацій про необхідність придбання засобів індивідуального захисту на випадок надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ядерною чи хімічною атакою.

Також буде опрацьованно питання можливості придбання препарату – калію йодиду та 5%-го розчину йоду для потреб працівників підприємств критичної інфраструктури і по можливості забезпечити доступ до цих препаратів в аптечних закладах громади.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: