У Конотопі говорили про безпеку регіону

Місто, Суспільство | 15:36, 20.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Засідання на тему «УКРАЇНСЬКИЙ ФРОНТИР: ВИКЛИКИ ДЛЯ СУМЩИНИ” відбулося 12 липня в приміщенні Конотопської міської ради у рамках проєкту «Український фронтир: виклики для Слобожанщини». У центрі уваги експертів – Сумська та Харківська області, як регіони, що межують з Росією.
Під час заходу було презентовано соціологічне дослідження з питань політичної, соціальної, економічної, безпекової ситуації на регіональному та місцевому рівнях, проведене у Сумський області, як однієї з прикордонних (міста Конотоп, Шостка, Охтирка) , у період з 21 червня по 4 липня 2021 року.
Ініціатором зустрічі стала ДМГО «Центр міжнародних досліджень» у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні, а в обговоренні результатів дослідження взяли участь: керівництво міста та працівники виконавчих органів, представники депутатського корпусу, громадських організацій, підприємці, ветерани АТО/ООС.
Під час дискусії присутні акцентували увагу на внутрішніх та зовнішніх чинниках, що впливають на економічний, соціальний розвиток міста, результативність децентралізації влади та взаємодія ОТГ Конотопського району, ефективність реформ в галузях медицини, освіти, правопорядку. Були визначені актуальні загрози та ризики в посиленні конфліктогенності суспільства прикордонних районів.
Як зазначив міський голова Артем СЕМЕНІХІН, результати цього соціологічного дослідження дають якісну аналітику та підґрунтя для конструктивної дискусії. Вони чітко показують, в якому напрямку владі міста потрібно рухатися для створення безпеки нашого регіону.
У місті Конотопі спостерігається позитивна тенденція щодо зростання національної свідомості жителів у порівнянні з іншими прикордонними регіонами, де вже проводились дослідження – зауважив директор ДМГО Валерій КРАВЧЕНКО.
У час, коли війна на сході України триває вже довше, ніж Друга світова, необхідно посилити роботу з національно-патріотичного виховання не тільки серед молоді, але й старшого покоління,- наголосив очільник міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: