У Конотопі формують списки у колону для евакуації населення. Але їхати поки небезпечно + ВІДЕО

Війна, ВАЖЛИВО! | 09:02, 10.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Конотопі формують колону для евакуації мирного населення за попередніми списками. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.

Формуємо колону з міста Конотоп на Ромни, далі на Лохвицю і на Черкаси. Всі ті, хто має бажання приходьте до міської ради. В першу чергу в автобуси будуть сідати діти та їх супроводжуючі, чоловіки з міста виїжджати не будуть. Виїзд власним транспортом вітається. З собою слід мати паспорт та мінімальну кількість речей. Поки що відмашки на виїзд немає. Ми чекаємо відмашки на початок руху “зеленим коридором”. Коли буде зелений коридор, нам повідомлять.

 

Тетяна Сизон повідомила, що надійшла інформація, що наразі з Конотопа дорога дуже небезпечна і слід трохи почекати. Але слід бути готовими до евакуації.

Поступила інформація про те, що з Конотопа їхати небезпечно. Який алгоритм дій на сьогодні. Якщо у вас є бажання виїхати, вас десь чекають, то ви йдете до міської ради з документами, на першому поверсі, реєструєтесь на виїзд, записують ваші дані. Ті, хто хоче їхати власним транспортом тех приходите і реєструєте транспортний засіб та всіх, хто буде з вами їхати. Кількість машин особистого транспорту у колоні буде необмеженим. Працюємо спокійно та виважено. Будь якого моменту може надійти інформація щодо “зеленого коридору” і тоді ми все зробимо, – сказала Тетяна Сизон.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: