У Конотопі фахівці інспектували реконструкцію “Ялинки” + ФОТО

Інвестиції, Місто | 13:23, 21.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

19 червня 2019 року Командою підтримки проекту «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), у складі технічних експертів Дмитра Іваненка та Андрія Удовика, було проведено інспекцію ходу виконання робіт у дитячому садочку №10 «Ялинка», реконструкція якого здійснюється у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп» (реалізується у місті за рахунок грантових коштів Європейського Союзу).

Спільно з проектною командою міста, технічним та авторським наглядом, представниками підрядної організації, експерти відвідали об’єкт, оглянули виконання робіт з утеплення фасаду та цоколю. Під час зустрічі було обговорено та узгоджено ряд технічних дій для досягнення проектних завдань.

Довідково: з метою незалежної оцінки якості будівельних робіт та нагляду за ними Командою підтримки проекту «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) запроваджено здійснення безпосередньої інспекції об’єктів та систему звітності, що передбачає аналіз виконання результативних показників та фотофіксацію. Закріплені за проектом експерти, крім функції контролю, здійснюють консультативний супровід та допомагають у визначенні оптимальних варіантів вирішення робочих питань, що виникають у процесі будівництва.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: