У Конотопі для дітей військовослужбовців провели екскурсію міським парком та розповіли цікаві факти про його рослинний світ

Дозвілля | 19:31, 13.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

У цікавий світ дендрології сьогодні здійснили подорож діти військовослужбовців  та всі охочі разом з науковцем Гетьманського національного природного парку, доктором біологічних наук Сергієм ПАНЧЕНКОМ.

Одним із місць для дослідження рослин є центральний парк нашого міста. Саме тут можна побачити різноманіття  дерев, та здійснити мандрівку навколо Землі помірними та субтропічними широтами. Адже в парку представлена колекція дерев, чагарників та трав, шо варта уваги. Серед них особливо цінними є сосна кедрова європейська, клен цукровий, липа широколиста, магнолія, яловець козацький, катальпа, самшит, сумах (або уксусне дерево) та інші.

Під час екскурсії діти дізналися про те, що таке парк, його функціональні частини, дослідили властивості листя окремих рослин.  Попри примхи природи – дощову погоду, діти отримали нові цікаві знання, позитивні емоції,  підсумували результати досліджень та обрали рослину дня.

Джерело: Конотопська міськрада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: