У Конотопі 4 проєкти від громадськості отримають фінансування з міського бюджету

Суспільство | 16:18, 10.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями конкурсна комісія визначила переможців міського конкурсу проєктів від громадських організацій у сфері роботи з дітьми та молоддю та у напрямку національно-патріотичного виховання, для реалізації яких у 2023 році надаватиметься фінансова підтримка коштом міського бюджету.

Це 4 проєкти від двох громадських організацій, що отримали найбільшу кількість балів. Бюджет фінансування становить 80 тис. грн, інформує Конотопська міська рада.

Тож переможцями цього року стали:

1. Проєкт «Життєво необхідно» – 29 370 грн.

Це 10 практичних тренінгів з домедичної допомоги. Мета – навчити мешканців громади надавати першу домедичну допомогу при кровотечах, травмах, судомах, проведення серцево-легеневої реанімації, охолодження постраждалого тощо.

2. Проєкт «Майданчики Незламності» – 19 665 грн.

Це 10 ігрових майданчиків для дітей та молоді нашого міста (протягом 4-5 годин кожен), що передбачають ігри, лотереї, розваги, конкурси, майстерки, тренінги, короткі лекції, змагання, спортивно-ігрові програми. Мета – популяризація здорового та активного способу життя серед молоді.

3. Проєкт «Цвіт України» – 20 962 грн.

Це проведення серії настільних навчально-розважальних ігор для молоді громади протягом 6 днів та дві екскурсії для пластунів Конотопа та їх друзів. Мета – настільні ігри розвивають уяву, стимулюють творчу активність, вчать взаємодії в команді, допомагають отримати нові знання; розвиток пластового руху в місті.

4. Проєкт «Синьо-жовтіUA» – 10 003 грн.

Це проведення низки тренінгів, панельних дискусій, тематичних зустрічей у форматі фестивалю. Мета – допомогти проактивній молоді міста продемонструвати та реалізувати свій потенціал, отримати потужний заряд мотивації, знайти себе.

Нагадаємо, що конкурсу проєктів від молодіжних громадських організацій проводиться в нашому місті вже 8 років поспіль. Його мета – активізувати молодіжні ініціативи, що спрямовані на розв’язання актуальних проблем в нашій громаді, та сприяти їх реалізації через надання фінансової підтримки.

 

Джерело: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: