У КІПТІ відкрили новий тренажерний зал + ФОТО

Місто, Освіта | 12:21, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

08 липня 2021 року в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТІ) відбулося урочисте відкриття нового тренажерного залу.
Головними учасниками дійства стали студенти, яким у новому приміщенні створили всі умови для занять спортом.
Після урочистого перерізання стрічки, з вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Дмитро Косенко.
Дуже приємно, що у розпал вступної кампанії 2021 року ми зустрілися з вами на відкритті нового тренажерного залу для студентів. Дякуємо усім хто долучився до того, щоб це приміщення стало таким, яким є сьогодні: це і студенти, і працівники, і адміністрація коледжу, а ще і це важливо – меценати, адже спонсорську допомогу для облаштування тренажерного залу надав директор ПАТ Конотопм’ясо Олександр Сахно. Керівництво коледжу виконало свої обіцянки перед студентами і реалізувало проект створення тренажерного залу. Найважливіше, що даний проект – це не відновлення старого, а створення найсучаснішого нового, – сказав директор.
Про важливість події для студентів розповіла керівник фізичного виховання Катерина Герасимова.
Відкриття залу у коледжі наближає спорт до студента. Вони зможуть у зручний для себе час активно займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. Це сучасний зал з новими тренажерами та комфортними умовами для оздоровлення студентів, – наголосила Катерина Герасимова.
Серед спортивного обладнання – мультифункціональні тренажери, шведські стінки з навісним обладнанням, гантелі, гирі, м’ячі.
Сучасний дизайн, приємна атмосфера та професійне обладнання українського виробника у новому залі спонукатимуть студентів займатися спортом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: