У громадах Конотопського району планують реалізувати міжнародний проект

Суспільство | 16:14, 5.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Новослобідська, Путивльська та Кролевецька територіальні громади стали партнерами в проєкті «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини» (Кролевець-Глухів-Путивль).

Третього грудня у м. Глухів відбулася зустріч учасників проєкту.  Участь у ній взяли координатори з Міжнародної організації праці, представники Сумської обласної держадміністрації, представники громад та обласного центру зайнятості.

Загальною метою проєкту є розширення можливостей працевлаштування вразливих груп населення Сумської області у сфері зеленого та крафтового туризму шляхом формування ефективного соціального партнерства, зменшення загроз соціальної інклюзії та розвитку конкурентоспроможності регіонального туристичного продукту.

«Цей проєкт унікальний, бо його вперше  реалізує академічна установа та залучено таку велику кількість територіальних громад, що є викликом і водночас перспективою, яка повною мірою здійснює співпрацю університету з громадою та стратегію розвитку», – говорить менеджерка проєкту Олена Мельник.

«Запуск проєкту має три важливі складові: актуальність, партнерство, результативність. Одне з наших ключових завдань – створення робочих місць, розвиток зеленого та крафтового туризму. Підписанням Меморандуму ми підтвердили наше партнерство, щоб задекларувати підтримку Сумської обласної держадміністрації як інституції, що буде сприяти реалізації  проєкту на усіх його етапах. Наші зусилля мають надавати результат і впливати на реальні зміни у секторі туризму та агропромисловості», – зазначив перший заступник голови СОДА Тарас Савченко.

«Я впевнений, що ми досягнемо якісних і кількісних результатів завдяки професійній підтримці кожного з партнерів», – наголосив старший технічний радник Міжнародної організації праці Джемал Ходжич.

Результати, які планують досягти наприкінці проєкту:

  1. Підвищення рівня підприємницької мотивації та зацікавленості населення Сумської області (вразливих груп) до офіційного працевлаштування та самозайнятості у туризмі та інших суміжних сферах
  2. Покращена відповідність між системами розвитку кваліфікацій безробітного населення, потребами туристичної індустрії та потребами регіонального ринку праці.
  3. Забезпечено доступ до навчання для вразливих верств населення з метою розбудови спроможності розпочинати власний бізнес та розвивати підприємництво у сфері крафтових технологій та зеленого туризму.
  4. Забезпечено доступ до фінансової підтримки підприємств-початківців, консультативні послуги, наставництво, допомога при оцінці інвестиційних ризиків підприємницької діяльності у сфері туризму для вразливих верств населення.
  5. Забезпечено ефективне соціальне партнерство між вразливим населенням, місцевою владою та бізнес-структурами для створення нових підприємницьких ініціатив у сфері зеленого та крафтового туризму в Сумській області.

Учасники підписали Меморандум та обговорили конкретні етапи реалізації проєкту і взяті зобов’язання.

 

 

 

 

За інформацією Сумського НАУ

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: