У 2023 році продовжує діяти обласна програма підтримки малого та середнього бізнесу

Влада | 15:17, 23.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

За участі першого заступника голови обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА, відбулося чергове засідання Ради підприємців при Сумській ОВА

Увага присутніх була зосереджена на особливостях роботи в умовах воєнного стану. Зокрема, це відновлення роботи ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; відшкодування збитків бізнесу внаслідок військової агресії рф; оплата бізнесом тарифів на комунальні послуги; особливості приватизації та оренди державного майна на Сумщині у період воєнного стану.

Також заслухали інформацію про діяльність у 2022 та плани роботи на 2023 рік Агенції регіонального розвитку Сумської області та Сумського обласного фонду підтримки підприємництва.

Тарас Савченко наголосив, що у 2023 році продовжує діяти обласна програма підтримки малого та середнього бізнесу Її планується доповнити напрямом відшкодування суб’єктам малого підприємництва пошкодженого майна унаслідок війни з рф. З обласного бюджету додатково передбачається виділити на ці цілі 4 мільйони гривень.

Підписуйтесь на нас у Telegram