Троє мешканців Сумщини повернулися з російського полону

Суспільство | 11:15, 26.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

24 серпня, у День Незалежності України, з російського полону звільнили трьох жителів Сумщини, повідомила Сумська обласна військова адміністрація.

Додому повернулися:

  • Сергій Бабаркін, 48 років, із Сум;

  • Максим Крупчан, 29 років, із Тростянця;

  • Микола Чеботарьов, 46 років, із Великописарівщини.

Усі вони провели в неволі понад три роки.

Загалом у межах 68-го обміну з росією вдалося повернути 146 українців – військових різних підрозділів та цивільних. Звільнені проходять лікування та реабілітацію після полону.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: