Типи та види міжкімнатних дверей для ванної кімнати

Споживач | 17:24, 27.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Галузь виготовлення міжкімнатних дверей з кожним роком удосконалюється та розвивається, і тут варто говорити не лише про нові текстури, декори та дизайн. Конструкції дверних полотен також відображають сучасні тенденції даної галузі. тому говорячи про типи та види міжкімнатних дверей важливо врахувати усе розмаїття та широкий асортимент продукції компанії Термінус – https://terminus.ua/.

Типи міжкімнатних дверей

Відповідно до конструктивних особливостей двері у ванну кімнату можна об’єднати у чотири типи:

  • царгові – простір всередині заповнено горизонтаьними дерев’яними бручками, мають вигляд складальної конструкції.
  • щитові (каркасні) – легка ізоляція та міцний дерев’яний каркас з обшивкою з іншим матеріалом.
  • фільончасті – каркас з дерева поєднаний з внутрішніми горизонтальними та вертикальними перемичками. Мають дощечки-фільонки.

Види дверних полотен

Зручність та розширення асортименту міжкімнатних дверей https://terminus.ua/catalog/doors/ спонукає виробників створювати різні види конструкцій. Зокрема можна виділити чотири основних види:

  • одностулкові – складаються з одного полотна, є класичним варіантом
  • двостулкові – складаються з двох частин, як рівноправного розміру, так і різних величин
  • розсувні – одна або дві стулки міжкімнатних дверей, які ковзають вздовж стіни є прекрасним варіантом для невеликих кімнат.
  • складні – дверне полотно складається за принципом книжки або гармошки.

Також, розглядаючи різновиди міжкімнатних дверей, не можна оминути увагою матеріал, з якого виготовляються полотна. Шпоновані міжкімнатні двері – мають натуральне покриття з цінних порід деревини, екологічне та унікальне за своєю текстурою. Емалеве покриття – одне з новітніх рішень у галузі виготовлення міжкімнатних дверей. Текстура оксамитова та стійка до зовнішніх впливів є незмінною перевагою даного покриття. Плівкові дверні полотна мають більш доступний ціновий сегмент, але не поступаються по якості та експлуатаційним характеристикам.

Загалом, обираючи міжкімнатні двері, варто зважати на усі вищезазначені фактори та брати до уваги усі параметри вибору дверного полотна, починаючи від розміру дреного проему, а відтак і блоку, враховуючи якість покриття та його характеристики, а також окрас. Тому вибирайте міжкімнатні двері для вашого помешкання під пильним оком експертів, адже саме вони зможуть підказати усе до деталей та вберегти від рішень, про які з часом можна пожаліти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: