Тариф на електроенергію для населення не зміниться до кінця опалювального сезону

Споживач, Тарифи | 11:38, 9.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483». Документом передбачено продовження дії спеціальних обов’язків, покладених на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії, інформує компанія “ЕНЕРА СУМИ”.

Таким чином, діюча ціна на електричну енергію для побутових споживачів зберігатиметься протягом осінньо-зимового періоду – до 31 березня 2023 року. Нагадаємо, ціна на електроенергію для населення була знижена з 1 жовтня 2021 року.

Фіксований тариф становить:

  • для індивідуальних побутових споживачів – 1,44 грн/кВт год при споживанні до 250 кВт год на місяць та 1,68 грн/кВт год – понад 250 кВт год на місяць;
  • 1,68 грн/кВт год незалежно від обсягу споживання – для колективних побутових споживачів, гуртожитків, для юридичних осіб, які є власниками або балансоутримувачами майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб у частині задоволення власних потреб ВПО, у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі та освітлення території, для релігійних організацій в частині використання електричної енергії для комунально-побутових потреб.

Також цей тариф діє у багатоквартирних житлових будинках при використанні електроенергії для технічних цілей: роботи індивідуальних теплових пунктів, котелень, ліфтів, насосів, домофонів та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Водночас постановою цей перелік доповнено цілями споживання на аварійне та евакуаційне освітлення, протипожежні системи, системи вентиляції, димовидалення та кондиціонування, системи сигналізації та авіаційні маяки.

“Продовжують діяти тарифи, диференційовані за періодами часу. Вкотре закликаємо дотримуватися рекомендацій, які убезпечують мережі від перевантаження”, – зазначили у енергопостачальній компанії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: