Танцівники з Конотопа – переможці всеукраїнського фестивалю-конкурсу

 Поділитися

Поділитися в

14 листопада 2020 року у рамках мистецького проекту «SPLASH of ART» дистанційно відбувся II Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «ОСІННЯ ПАЛІТРА ТАЛАНТІВ», переможців якого визначало незалежне компетентне журі у складі заслужених діячів культури і мистецтв, викладачів вищих навчальних закладів.

З-поміж багатьох творчих колективів особливу увагу привернули учасники зразкового ансамблю танцю «Free dance» міського будинку культури «Зоряний», і не дивно, адже вони зуміли вразити журі своєю професійною виконавською майстерністю, і тому були відзначені заслуженими нагородами: медалями, кубком та дипломом лауреата І ступеня у IІ віковій категорії (7-9 років).
Виступ солістки зразкового ансамблю танцю «Free dance» міського будинку культури «Зоряний» Валерії Омельченко здобув дипломом лауреата І ступеня у IІІ віковій категорії (10 -13 років).

Керівнику колективу Людмилі Омельченко членами журі оголошено подяку за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості, талановитої молоді України.

Вітаємо з досягнутими успіхами, сподіваємось на подальші перемоги та примноження добрих традицій міського будинку культури «Зоряний».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: