Сумський госпіталь отримав потужний генератор

Енергетика | 15:27, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Один із потужних генераторів Сумщині передала Міжнародна організація з міграції ООН. Він запрацює у Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

На відміну від старого обладнання, потужністю 30 кіловатів, новий генератор має кращі технічні характеристики, розповів інженер з охорони праці обласного клінічного госпіталю ветеранів війни” Володимир Герасимів.

“Його технічні характеристики — номінальна потужність 146 кіловатів, максимальна — 160 кіловатів. Але витрати палива великі — 36 літрів на годину. Цей генератор може працювати протягом 8 годин і після невеликої перерви його можна знову запускати”, – розповів Володимир Герасимів.

У разі аварійного відключення електроенергії новий генератор здатний забезпечити резервне електроживлення всього медичного закладу та забезпечити сталу роботу і надання медичних послуг, — додав Володимир Герасимів.

За словами директорки госпіталю Інесси Савенко, госпіталь надає медичну допомогу цивільному населенню, ветеранам війни та особам, які переселилися із зони бойових дій.

“На сьогодні заклад — це багатопрофільна лікарня. Хірургічне відділення з ортопедичними ліжками, неврологічне, кардіологічне, терапевтичне, інфекційне. Реабілітаційне відділення, яке відкрите з цього року, а також відділення анестезіологій та інтенсивної терапії на 7 ліжок”, – розповіла директорка госпіталю.

За словами Інесси Савенко “Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни” створений в 1984 році та розрахований на 195 ліжкомісць.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: