Сумщину відвідали представники продовольчої сільськогосподарської організації ООН

Влада | 13:01, 17.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Заступника голови обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ провів робочу зустріч із представниками Продовольчої сільськогосподарської організації (FAO) ООН, яка займається питаннями продовольчої безпеки і допомагає Україні в умовах війни

Він зазначив, що закордонні партнери представили на Сумщині нову ваучерну програму допомоги домогосподарствам у селах, що постраждали через бойові дії.

Крім вже впроваджених програм, які реалізуються і на Сумщині (надання фермерам насіннєвого матеріалу озимої пшениці та рукавів для зберігання збіжжя та видача приватним домогосподарствам кормів для тварин), представники FAO розробили чергову програму.

Даний проект розроблений для Сумської, Одеської та Миколаївської областей і передбачає підтримку домогосподарств, які утримують тварин, для ремонту зруйнованих ворогом господарських споруд. Попередньо для Сумської області передбачено 800 ваучерів, які можна використати на придбання будівельних матеріалів. Номінал одного ваучера – 300 доларів.

«Наразі маємо в області 4380 зруйнованих чи пошкоджених об’єктів, із яких приватні домогосподарства – 70%. Масштаби руйнувань збільшуються через постійні ворожі обстріли. При цьому найбільше страждають прикордонні райони. Тому важливо, щоб до донорських проектів були включені саме ті території, де ворог завдає найбільших руйнувань», – зазначив Олег Клименчуков.

Разом із представниками FAO та присутніми на зустрічі головами прикордонних громад присутні детально обговорили критерії відбору на участь у програмі, цільову аудиторію ваучерної допомоги, алгоритм та механізми її впровадження, щоб люди могли швидко і ефективно скористатися донорською допомогою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: