Сумщину відвідала делегація із Франції

Співпраця | 11:59, 4.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО зустрівся із Тимчасовим повіреним у справах Французької Республіки в Україні Бенжаменом РОРІГОМ та аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні Себастьєном ДОРДЕНОМ

Він висловив вдячність іноземним гостям за цей візит на Сумщину. А особливо за співпрацю з Міжрегіональним центром швидкого реагування ДСНС, в рамках якої працівники центру проходять навчання з розмінування території. Перша частина навчань уже закінчилась, а другу наші рятувальники проходитимуть у Франції.

«Сумщина – одна із найбільш замінованих областей України. Тому питання розмінування території наразі є актуальним, а особливо воно буде гострим після закінчення війни. Бенжамен Роріг наголосив, що крім навчання українських рятувальників, обговорюються й інші можливості підтримки нашого регіону», – зазначив Тарас Савченко.

Він презентував французькій делегації Стратегію відновлення та розвитку економіки Сумщини. Обговорили перспективні напрями співробітництва в економічній, гуманітарній та безпековій сферах. Та зазначив, що цей візит сприятиме реалізації нових гуманітарних та економічних проєктів між Сумщиною та Французькою Республікою!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: