Сумщина відібрана для участі у проєкті ВПП ООН щодо допомоги найуразливішим категоріям населення через QR-коди

Влада, Допомога | 17:34, 2.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомили керівництву Сумської обласної військової адміністрації представники Всесвітньої Продовольчої Програми ООН

За дорученням голови Сумської ОВА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО заступник голови Олег КОВАЛЬ зустрівся з Головою Київського Офісу ВПП ООН Джорджіо СІРТОРІ, програмним спеціалістом із захисту постраждалого населення ВПП ООН Валерієм СЕМИКРАСОМ, програмним асистентом Євгеном РЯБОВИМ та спеціалістом Програми грошової допомоги Ганною АЛАДЖАЛЬЯН.

Під час зустрічі представники ВПП ООН розповіли, що у грудні Всесвітньою Продовольчою програмою буде імплементовано проєкт щодо допомоги найуразливішим категоріям населення через QR-коди. Сумська область була відібрана для участі в цьому проєкті.

За їх словами, гуманітарна допомога буде надаватися:

– резидентам та ВПО, які мають інвалідність (з максимальним розміром соціальних виплат − 4 тис. грн) одному дорослому або ж з дітьми, якщо вони були зареєстровані з цим дорослим.

– пенсіонерам-резидентам та пенсіонерам-переселенцям (з максимальним розміром соціальних виплат 3500 грн), самі або ж з дітьми до 18 років, якщо вони зареєстровані з ними.

– малозабезпеченим громадянам.

Цей проєкт вони планують втілювати за підтримки Сумської ОВА через структурні підрозділи соціального захисту та ЦНАПи. Він розрахований на 16 тисяч осіб у 2022 році.

Програма працюватиме навіть і за умов блекауту, і сьогодні розглядається варіант разом із смс-інформуванням з QR-кодами про отримання коштів учасниками проекту надсилати листи через відділення «Укрпошти».

Також представники ВПП ООН планують роздачу продуктів харчування в прикордонних територіях. А також хочуть надати продуктову підтримку для геріатричних інтернатів.

У перспективі ВПП ООН планує перейти від продуктової підтримки жителів області до повністю фінансової.

До речі, як повідомили міжнародні донори, у листопаді 110 тисяч жителів Сумської області отримали від них грошову допомогу понад 2 тис. грн. для кожного.

Олег Коваль звернув увагу міжнародних партнерів на потребу області в продуктових наборах для забезпечення «Пунктів Незламності» та пунктів обігріву. Обіцяли опрацювати це питання.

«Дякую міжнародним донорам за допомогу жителям Сумщини у цей нелегкий час», − підкреслив заступник голови Сумської ОВА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: