Сумщина долучиться до роботи ІХ Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку

Суспільство | 14:30, 21.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цьогорічний форм, який відбудеться 29-30 березня, має тему: «Залучення молоді до відновлення України, плани та пріоритети на 2023 рік»

Захід проводиться з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновленні України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

Подія що об’єднує тисячу спікерів, відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній фейсбук-сторінці організаторів: facebook.com/letsdoitukraineeco.

Форум відбудеться у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на фейсбук, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. Підписуйтесь та активно долучайтесь.

Організатори нагадують, що до участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Представники регіональних ЗМІ, 29 березня зможуть взяти участь в урочистому відкритті о 9:00 онлайн та з 14:30 до 15:30  у обласних етапах форуму онлайн  з виступом до 5 хв в ZOOM. Цим питанням присвячена панель: Регіональні ЗМІ, специфіка роботи та взаємодії, пріоритети та вірусні теми у 2023 році.

Ставте нагадування в календарі,  приєднуйтесь до Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, активно долучайтесь до прямої трансляції на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco, обирайте організації з якими бажаєте взаємодіяти та розвиватись. Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Усі записи будуть збережені.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Слідкуйте за новинами на сайті letsdoitukraine.org.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: