“Сумиобленерго” повідомляє про зміну банківських рахунків за міжнародним стандартом IBAN

 Поділитися

Поділитися в

Згідно з Постановою Правління НБУ №162 від 28 грудня 2018 року “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, з 5 серпня 2019 року в банківській системі України запроваджено зміну діючих банківських рахунків на нові за єдиним міжнародним стандартом IBAN.

Із 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення платежів. ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про зміну банківських рахунків за міжнародним стандартом IBAN для оплати за послуги з розподілу електричної енергії, послуги з забезпечення перетікання реактивної електроенергії, заборгованості за активну електричну енергію, технічне обслуговування мереж, монтажні роботи, автотранспортні, інформаційні та інші послуги та закликає з 1 листопада 2019 року сплачувати кошти тільки на оновлені рахунки, які зазначені на сайті компанії. Про це повідомляє прес-служба енергетичної компанії.

Зміна діючого номера рахунку на новий за стандартом IBAN не потребує внесення змін до положень чинних договорів, зазначають енергетики.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: