Суд відхилив позов Конотопського міського голови щодо перерахунку голосів на виборах

Вибори | 12:13, 5.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Позовну заяву кандидата на посаду Конотопського міського голови Артема Семеніхіна на бездіяльність міської територіальної виборчої комісії та її голови Оксани Єзерської суд залишив без розгляду.

Про це розповіла Суспільному суддя-спікер Сумського окружного адміністративного суду Наталія Савицька. Підставою є прострочення термінів подання позову. Суд отримав матеріали двома днями пізніше, ніж це мало б бути.

Позивач оскаржував бездіяльність Конотопської міської ТВК, яка полягала у незаконній відмові у прийнятті до розгляду скарг та актів про порушення Виборчого кодексу України, що мала місце 28 жовтня 2020 року, – говорить вона.

За її словами, позовну заяву Артема Семеніхіна, з доданими матеріалами, кур’єр доставив 4 листопада.

Тобто з пропуском встановленого законодавством – ст. 273 кодексу “Про адміністративне судочинство” – про 5-тиденний термін строку. У зв’язку з цим суд дійшов висновку про те, що позовна заява була подана поза межами строку, визначеного законодавством, і залишив вказану позовну заяву без розгляду, – додала вона.

Артем Семеніхін, сказала Наталія Савицька, може подати апеляцію на винесену ухвалу їхнього суду. Він має це зробити до 6 листопада включно.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: