Субсидії на неопалювальний сезон перепризначатимуть автоматично

ЖКГ | 12:30, 21.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Уряд України ухвалив розроблене Міністерством соцполітики рішення, яке забезпечує автоматичне перепризначення житлових субсидій у регіонах, де органи соціального захисту не працюють через активні бойові дії або тимчасову окупацію. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Посадовець заявила, що таке перепризначення відбуватиметься з травня поточного року для всіх одержувачів, які її отримували в опалювальному періоді 2021/22 років. Перепризначення буде здійснюватися на підставі інформації, наявної в органах соцзахисту з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС. Крім цього субсидію призначать людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Отримувачам з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соцзахисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг в квітні та протягом неопалювального сезону. Він визначатиметься на основі розміру субсидії або пільги за січень 2022 року з урахуванням фактичних даних 2021 року про співвідношення середнього розміру субсидій або пільг у січні та квітні, а також у січні та вересні, як найбільш показовому місяці неопалювального сезону.

Також в таких регіонах субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням.

За матеріалами:https://www.msp.gov.ua/news/21727.html

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: