Студентка з Конотопа здобула «золото» в метанні списа на Всеукраїнських змаганнях

Спорт | 12:30, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня в м. Луцьк відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти. Це були напружені та видовищні старти, які об’єднали найсильніших спортсменів з різних куточків України.

Блискучу перемогу в метанні списа здобула Вікторія СІРЕНКО, студентка Класичного фахового коледжу СумДУ.

«Вікторія продемонструвала справжній чемпіонський характер і високу майстерність, гідно представивши наш коледж на загальнодержавному рівні. Цей результат є важливим етапом у її спортивному становленні та підтвердженням наполегливої щоденної праці на тренуваннях. Нехай ця перемога стане ще одним потужним кроком до нових спортивних вершин, рекордів та звершень! Пишаємося та бажаємо Вікторії впевненості у власних силах і лише влучних пострілів у всі життєві та спортивні цілі!», – йдеться у повідомленні коледжу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: