Стронгмен з Конотопського району здобув «срібло» на чемпіонаті “Сильні України”
Поділитися в
Копіювати посилання

2 серпня в Києві відбувся чемпіонат зі стронгмену “Сильні України”, де представник Путивльської громади Радій Спіцин став срібним призером змагань у жимі штанги лежачи.
Ветеран пожав штангу вагою 100 кг 24 рази за 1 хвилину.
Також Радій Миколайович виконав вправи з веслування на тренажері та ривок гирі, показавши гідні результати.
«Щиро вітаємо нашого спортсмена з новими успіхами та досягненнями. Змагання й подальший розвиток ветеранського спорту неабияк мотивують і об’єднують суспільство», – зазначили у Путивльській Міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram