Стронгмен з Конотопського району здобув «срібло» на чемпіонаті “Сильні України”

Спорт | 16:40, 4.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

2 серпня в Києві відбувся чемпіонат зі стронгмену “Сильні України”, де представник Путивльської громади Радій Спіцин став срібним призером змагань  у жимі штанги лежачи.

Ветеран пожав штангу вагою 100 кг 24 рази за 1 хвилину.

Також Радій Миколайович виконав вправи з веслування на тренажері та ривок гирі, показавши гідні результати.

«Щиро вітаємо нашого спортсмена з новими успіхами та досягненнями. Змагання й подальший розвиток ветеранського спорту неабияк мотивують і об’єднують суспільство», – зазначили у Путивльській Міськраді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: