Стратегії громад мають стати надійною основою для комплексного відновлення та динамічного повоєнного розвитку територій

Влада | 17:47, 19.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО взяв участь у Міжрегіональному круглому столі в Києві

«Продумані Плани та Стратегії громад, із якісною системою оцінки та моніторингу результаті, повинні стати надійною основою для комплексного відновлення та динамічного повоєнного розвитку територіальних громад. Такі висновки міжрегіонального круглого столу 15 грудня в місті Києві!», – прокоментував він.

Разом із директором Агенції регіонального розвитку Сумської області Григорієм СТАРИКОВИМ вони презентували Стратегію відновлення та розвитку економіки Сумщини на 2022-2024 роки, а також План її реалізації у реаліях сьогодення.

«Щиро дякую представникам Сумської та Білопільської громад, які взяли участь у пілотному проєкті щодо удосконалення системи моніторингу стратегій громад та презентували результати під час круглого столу», – додав Тарас Савченко.

Захід організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та підтримки Європейського Союзу за участі представників Мінекономіки, Мінрегіону та Асоціацій громад.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: