Стало відомо які громади Конотопщини можуть отримати безоплатну деревину

 Поділитися

Поділитися в

З 31 жовтня 2022 року в країні розпочато забезпечення мешканців безоплатною деревиною, але  лише на територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, наголошують в Управлінні соціального захисту населення Конотопської міської ради.

Відповідну ініціативу Мінреінтеграції підтримав Уряд, видавши розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки.

Передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій деревиною паливною на період опалювального сезону.

Наказом  Мінреінтеграції  від 25.04.2022 №75 (зі змінами) затверджено Перелік територіальних громад, які розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

В Конотопському районі лише дві громади, а саме: Буринська міська територіальна громада та Новослобідська сільська територіальна громада є в переліку та отримають субвенції з державного бюджету на компенсацію витрат на закупівлю та доставку деревини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: