Споживачі газу на Сумщині користуються оновленим додатком 104.ua

Споживач | 12:29, 29.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Компанія 104.ua розробила нову версію мобільного додатоку, який інтегровано зі штучним інтелектом. Розробниик забезпечили більш комфортну роботу для двох платформ — iOS і Android. Відтепер модель лічильника газу, його тип та вік не мають значення. Штучний інтелект розпізнає показання усіх вузлів обліку.

Основні функції додатку – передача показань лічильника газу, можливість сплачувати за доставку газу та завантажити історію розрахунків.

У користувачів з’явилася можливість передати показання — просто сфотографувавши лічильник. Ці фотографії обробляються штучним інтелектом. Що це означає? Що дані опрацьовуватиме робот: великі обсяги інформації за короткий проміжок часу. Іноді клієнти скаржилися, що їхні показання не передалися. Їм доводилося надсилати Оператору ГРМ фото лічильника. Тепер такі проблеми програма вирішить: обробку фото здійснюватиме штучний інтелект. Він зі 100% гарантією розпізнає показання лічильника, — прокоментувала вихід нової версії додатку Марина Моісеєва, product owner платформи 104.ua.

Клієнти в новому додатку можуть скористатися звичними інструментами передачі показань, але є й новий функціонал. Так, користувач може легко керувати одним або декількома обліковими записами, до кожного з яких можна приєднати до 25 особових рахунків.

Для активного особового рахунку доступні такі функції:

– дізнатися поточний баланс розрахунків за доставку газу та щомісячну плату за доставку;

– передати показання лічильника газу та переглянути історію показань;

– оплатити за доставку газу та переглянути історію платежів;

– переглянути дані щомісячного споживання газу, базову інформацію особового рахунку (адреса, ПІБ власника, кількість зареєстрованих осіб, опалювана площа, прилади);

– замовити дзвінок для консультації з Оператором ГРМ або постачальником.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: