Спортсменка з Конотопа – чемпіонка України з потрійного трибка серед дівчат U18
Поділитися в
Копіювати посилання

У місті Львів 29-31 травня пройшов Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодших з легкої атлетики.
Серед учасників – конотопка Аріна ІГНАТЕНКО, яка представляла наше місто у складі збірної Сумської області, повідомляє Конотопська міська рада.
Вихованка Конотопської ДЮСШ з результатом 11. 89 виборола першість Командного чемпіонату України в дисципліні «потрійний стрибок».
Тренує спортсменку Ольга ПАЛАМАРЧУК.
Загалом ці змагання об’єднали 577 атлетів й атлеток із 23 регіонів України, які продемонстрували високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram