Спортсменка з Конотопа – чемпіонка України з потрійного трибка серед дівчат U18

Спорт | 10:43, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У місті Львів 29-31 травня пройшов Командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодших з легкої атлетики.

Серед учасників  – конотопка Аріна ІГНАТЕНКО, яка представляла наше місто у складі збірної Сумської області, повідомляє Конотопська міська рада.

Вихованка Конотопської ДЮСШ з результатом 11. 89 виборола першість Командного чемпіонату України в дисципліні «потрійний стрибок».

Тренує спортсменку Ольга ПАЛАМАРЧУК.

Загалом ці змагання об’єднали 577 атлетів й атлеток із 23 регіонів України, які продемонстрували високий рівень підготовки та спортивної майстерності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: