Сьогодні у Конотопі читали твори відомого земляка, письменника та журналіста Миколи Матвійчука

Культура | 14:40, 24.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

24 вересня 2022 року в Конотопській міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова відбулося засідання літературної студії «Джерела» присвячене 70-й річниці з Дня народження письменника, журналіста, члена Національної спілки журналістів України, лауреата відзнаки «Срібне перо», премії ім. О. Лазаревського, «Відмінника освіти України» – Миколи Миколайовича Матвійчука.

” Друзі, колеги по перу, шанувальники його творчості сьогодні звернулись до пам’ятних сторінок його життя і книг, численних публікацій, бо там його думки, надії, ідеали. Керівник літературної студії «Джерела» Ірина Козлова відмітила, що Микола Матвійчук надзвичайно любив рідний край, людей, які в ньому живуть, – своїх земляків, особистим прикладом закликав до цього молодих авторів. Вшановуючи пам’ять земляка, щемливими спогадами,  теплими і незабутніми історіями про письменника Миколу Матвійчука, ділилися літстудійці, читали його вірші, оповідання, есе”, – йдеться у дописі на сторінці бібліотеки.

Микола  Матвійчук є автором шістнадцяти книжок: чотирьох поетичних і дванадцяти прозових збірок. Також його твори представлені в колективних збірках «Голод чи голодомор» (2008р.), «Мальви» (2010р.), «Джерел натхненна сила» (2013р.), «Журналістськими дорогами» (2014, 2016рр.), «Конотоп літературний» (2015р.).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: