Сьогодні на Сумщині застосовуються графіки аварійних відключень. Від чого залежить тривалість вимкнень?

Електроенергія | 10:28, 1.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 листопада, за розпорядженням НЕК “Укренерго”, на території Сумської області застосовуються графіки аварійних відключень. Такий вимушений крок пов’язаний із масованими ракетними обстрілами об’єктів критичної інфраструктури, які відбулися 31 жовтня, внаслідок чого енергосистема України зазнала значних пошкоджень. Про це повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Знайти інформацію про відключення електроенергії побутові споживачі можуть в особистому кабінеті “E-Svitlo”: https://sm.e-svitlo.com.ua. Перейшовши до розділу “Побутовий споживач” та свого особового рахунку, ви знайдете функцію “Відключення”. Натиснувши на неї, ви побачите перелік черг аварійних відключень. Відтак, кожен споживач може знайти інформацію про свій населений пункт та номер черги аварійного відключення.

Слідкуйте на корпоративному сайті АТ “Сумиобленерго (у розділі “Відключення”) за повідомленнями про дату і час графіків аварійних відключень на території Сумської області, з інформацією про застосування номерів черг.

“Сумиобленерго” нагадує: графіки аварійних відключень, які застосовуються в Сумській області, розподіляються на 10 черг. Припинення електропостачання можливе декілька разів протягом доби. Тривалість кожного відключення залежить від обсягу навантаження, вказаного НЕК “Укренерго”. Орієнтовна тривалість вимкнень кожної черги не має перевищувати 2 годин, проте фактично вона залежить від стану відновлення магістральних електромереж та розпоряджень НЕК “Укренерго”.

Зверніть увагу! Вказаний час відключень також може збільшуватися до однієї години у зв’язку переміщенням оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення необхідних перемикань. Крім того, під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже об’єкти критичної інфраструктури перебувають під постійними атаками ворога. Це теж може збільшити перерву у відновленні електропостачання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: