Служба у справах дітей Конотопщини своєчасно реагує на звернення щодо домашнього насилля

Суспільство | 17:21, 27.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Служба у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації невідкладно відреагувала на звернення мешканки Буринської ОТГ, яка зазнала домашнього насильства.
Начальник служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО та фахівці терміново виїхали на місце події для вивчення ситуації у сім’ї та притягнення кривдника до відповідальності.
Під час рейду, крім складених актів обстеження умов проживання, профілактичних бесід з дорослими і дітьми, службою у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації досягнуто домовленість з КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради про вжиття ними передбачених законодавством заходів щодо підтвердження або спростування фактів насилля над дітьми для планування подальших спільних дій.
Тетяна ТОЧИЛЕНКО зазначила, що на обліку в службі у справах дітей Конотопської районної державної адміністрації перебуває 6 дітей, які зазнали насильства у сім‘ї, а саме: 2 дітей – психологічне насилля, 3 дітей – фізичне насилля, 1 дитина – жорстоке поводження.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: