Скоро «Чорна п’ятниця». Чому варто обрати ігрову приставку Sony playstation?

Суспільство | 15:20, 16.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вже майже три десятиріччя діти й багато дорослих грають в ігрову приставку Playstation. Вона була розроблена в Японії компанією Sony Computer Entertainment під керівництвом Кена Кутаргі у 1994-му. А у США та Європі playstation з’явилася на рік пізніше. За 28 років playstation стала однією з найпопулярніших приставок у світі.

Відтоді вийшло п’ять версій стаціонарної консолі, кожна з яких дедалі вдосконалена та осучаснена, а ще три різновиди портативних систем – PocketStation, PlayStation Portable, PlayStation Vita, онлайн-сервіси, контролери та інше обладнання. І нині приставки Sony не втрачають популярності.

Пять причин обрати PlayStation

 1. У лінійці стаціонарних консолів підтримка PlayStation, PlayStation 2 та PlayStation 3 наразі припинена. Тож варто зупинится на більш сучасних PlayStation 4 або 5, хоча у продажу є PlayStation будь-якого покоління. Новітні технології, простий інтерфейс, потужний восьмиядерний процесор, висока якість зображення та датчики руху, об’ємний 3-D звук дозволять максимально поринути у віртуальну реальність.
 2. Простота у обслуговуванні. Якщо девайс зламався, можна легко замінити будь-яку деталь.
 3. Виробники постійно випускають нові сучасні ігри для будь-якого віку та онлайн-сервіси, тож приставка не набридне й не буде закинута припадати пилом за короткий час.
 4. Вбудований мікрофон, можливість під’єднання до мережі Інтернет, підтримка WiFi, Bluetooth, USB-порт, CD/DVD, BluRay дозволяє проводити мережеві змагання, спілкуватися з іншими гравцями під час гри, обмінюватися скріпами, аудіо- та відео файлами.
 5. Нові покоління приставок дарують навіть тактильну віддачу для повного поринення у гру, а ультра швидкий диск-накопичувач – миттєве завантаження та швидкість гри.

 

На що звернути увагу під час вибору приставки?

 • Максимальна роздільна здатність зображення (від цього залежатиме якість картинки і не лише)?
 • Скільки геймпадів у комплекті (чи можна грати удвох за одним монітором)?
 • Об’єм накопичувача?
 • Підтримка носіїв (чи є можливість під’єднання до мережі Інтернет, підтримка WiFi, Bluetooth, USB-порт, CD/DVD, BluRay)?
 • Який об’єм оперативної пам’яті?
 • Чи є датчик руху, сенсорна панель, ігри у комплекті?

 

Скільки коштує PlayStation в Україні?

Звісно, чим сучасніший девайс, тим дорожча його вартість. Так, ціни на PlayStation 5, в залежності від версій, в Україні нині коливаються десь у межах 17-30+ тисяч гривень.

Але ж скоро «Чорна п’ятниця», тож можна придбати бажану PlayStation з неймовірно великими знижками!

Підписуйтесь на нас у Telegram

Реклама