Сімейні цінності – основа міцної Української держави, – ОВА

Суспільство | 17:00, 10.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Щороку 15 травня в Україні традиційно відзначається Міжнародний день сім’ї та День матері – у другу неділю травня

На Сумщині підготовка до цих свят розпочалася фотопроектом «Усе починається з мами» та виставкою художньої творчості «Добру відкривається серце» вихованців Соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ініціатива реалізована обласним Департаментом соціального захисту населення спільно із Соціальним гуртожитком для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Головна мета заходу – вкотре нагадати, що постать матері, сімейні цінності, створення міцної, успішної родини та порозуміння між різними поколіннями є основою міцного українського суспільства

За словами Директора Департаменту соціального захисту населення Сумської ОВА Людмили МУСІЯКИ, травень насичений сакральними і родинними святами – День матері, Міжнародний день сім’ї, День вишиванки, у які закладено велику силу і ментальне значення.

«Сьогодні всі мами України моляться за своїх дітей, їх безпеку, за життя і здоров’я захисників, котрі нині виборюють перемогу. Ця виставка несе добро і позитив. Вона дарує промінчик надії і віри», – наголосила вона.

Директор Соціального гуртожитку Жанна СІТАЛО розповіла, що на фотосвітлинах зображені вихованці закладу вже зі своїми родинами, дітками, котрі заслужили право на міцну і дружну родину. Виставка виробів та сімейних оберегів також відображає ідею родинних цінностей. До слова, частину робіт вони планують реалізувати на підтримку Збройних Сил України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: