Школярі конотопської гімназії поки навчатимуться онлайн + ВІДЕО

ВАЖЛИВО!, Освіта | 11:33, 3.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про відповідне прийняте рішення повідомляють на сторінці конотопського відділу освіти у мережі Фейсбук.

Шановні батьки Конотопської гімназії, безпека наших дітей серед пріорітетних завдань нашої освіти. Найбільший скарб кожної людини-її життя та здоров’я. Для забезпечення належних умов для організації освітнього процесу відділ освіти максимально намагався вчасно запустити дітей у стіни закладу. Оскільки не було виконано вчасно всі зобов’язання по виконанню ремонтних робіт для забезпечення безпечних умов перебування працівників та дітей у закладі, відділ освіти Конотопської міської ради повідомляє, що 02.09.2020 відбулася нарада з організаційно-технічних питань реконструкції Конотопської гімназії, на якій було вирішено тимчасово організувати освітній процес дистанційно до забезпечення належних умов перебування дітей та працівників у закладі. Сподіваємося на найшвидше забезпечення безпечних умов праці та навчання дітей у закладі.

У відеозверненні начальник конотопського відділу освіти Людмила Ігнатенко прояснила ситуацію, яка склалась навколо гімназії.

Було прийняте рішення, що діти не можуть зайти до гімназії, бо там небезпечно. Заклад працює дистанційно. До підрядної організації були направлені відповідні листи. На наступний понеділок буде знову засідання комісії. Ми сподіваємось на порядність наших підрядників. Але про реальну ситуацію можна говорити тільки зо тижня два, – сказала Людмила Ігнатенко.

Актуально про школи і дитсадки Конотопа та зокрема про школу #1 (Гімназію):

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Середа, 2 вересня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: