Школи Конотопа та Конотопського району терміново перевіряють на дотримання правил пожежної безпеки

Суспільство | 13:00, 27.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Після пожежі в дитячому таборі «Вікторія» м. Одеса, яка забрала життя трьох дітей, співробітники Конотопського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області на даний час позапланово перевірять навчальні заклади.

До переліку об’єктів, що підлягають перевіркам, увійшли дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, а також заклади охорони здоров’я із стаціонарним лікування.

Як повідомив начальник Конотопського МРВ Василенко О.А. «З 60 об’єктів перевірено 31. За порушення правил пожежної безпеки складено 22 адміністративних протоколи на керівників та відповідальних посадових осіб.»

Особливу увагу рятувальники звертають на справність автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього водопостачання, наявність первинних засобів пожежогасіння та їх стан, стан електромереж і електроживлення, зовнішнього водопостачання, під’їзних шляхів до будівель і споруд, шляхів евакуації.

Крім того, під час позапланових перевірок співробітники ДСНС проводять тренінги, практичні заняття з перевірки дій персоналу в разі виникнення пожежі, вчать дітей і дорослих правилам пожежної безпеки.

Важливість таких заходів розуміють не лише рятувальники, а й керівники шкіл, на яких покладається відповідальність за забезпечення пожежної безпеки а відтак і за життя та безпеку дітей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: