Широкий вибір паперових форм для випічки, упаковки, стаканчиків, пакетів – в Інтернет-магазині «ПапірСток»

Суспільство | 12:02, 1.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Попереду Великдень. А найкращі пасочки, знають господарочки, виходять саме у паперових формах. З українським орнаментом чи іншими креативними зображеннями, вони додатково прикрашають випічку, екологічно безпечні і слугують для зберігання: у таких формах паски довго не черствіють.

Широкий асортимент форм для випічки пропонує Інтернет-магазин Papirstok.

Довідка

«ПапірСток» – це гіпермаркет еко-упаковки. Українська компанія, що розташована в Києві, вже протягом шести років спеціалізується на виготовленні паперу та різноманітну упаковку з неї та картону. За час роботи компанія заслугувала довіру більше 5 тисяч замовників! З «ПапірСток» співпрацюють «Salateira», «Печена Картопля», «Docker Pub», «Віденські Булочки», «Мантинга Україна», «Aroma Kava», «Novus», «Миронівський хлібопродукт», «Сільпо».

Тут не лише великі і маленькі великодні форми. В асортименті – паперові вироби для випічки тарталеток (класичні, у формі тюльпану, геометричні, з посиленим бортиком), а ще – форми для пирогів, паперові стаканчики і пакети.

Виробники кондитерських виробів зацікавляться спеціальними коробками та підложками для тістечок та тортів.

Така продукція – незамінна для великих та міні-пекарень, мереж супермаркетів, кав`ярень та ресторанів, які спеціалізуються на власній випічці. У такій креативній упаковці вироби будуть краще продаватися, бо вони забезпечують оригінальне фасування і подачу, гарантують покупцям, що до самої випічки ніхто не торкався, бо вона не виймалася з форми, в якій випікалася. У паперових формах також зручно заморожувати напівфабрикати.

Зручно, що форми з паперу можна не змащувати перед випічкою оліями: до пергаменту і спеціального жаротривкого паперу тісто не прилипає.

Використовуючи паперові форми для випічки, легко економити на додатковій упаковці та енергоресурсах, бо завдяки рівномірному розподілу температури в паперовій формі, часу на випічку знадобиться менше (виріб готується швидше).

У каталозі «ПапірСток» є ще й коробки для великодніх пасок, на які, за бажанням замовника, надрукують логотип потрібної компанії.

Послуга брендування доступна для різних паперових форм. Менеджери «ПапірСток» дадуть відповіді на детальні питання, порадять у виборі дизайну. Замовлення приймають на оптові партії, а також форми можна придбати в роздріб.

Компанія також надає послуги з друку на папері в листах та рулонах, розрізання рулонів паперу, флатування паперу в листи, друку на готових виробах, стаканчиках, аксесуарах, діагностики та ремонту обладнання.

Інтернет-магазин зручний у користуванні. Тут легко знайти потрібний товар, зорієнтуватися у каталозі продукції, ознайомитися з прейскурантом цін, знижками, акціями, системою лояльності (щоб збирати бонуси). На сайті вказані контакти менеджерів магазину, при бажанні можна замовити зворотній дзвінок.

З «ПапірСток» Ваш бізнес буде розвиватися швидше!

Реклама

comments powered by HyperComments