«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: Конотоп доєднався до всеукраїнського забігу

Суспільство | 16:40, 29.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

29 серпня конотопці різного віку долучилися до щорічної традиції вшанування полеглих Героїв – всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України».

«Це не просто спортивна подія — це простір єдності, вдячності та незламного духу. Це міст памʼяті, який зʼєднує подвиг полеглих з нашою щоденною вдячністю. Гуртуємося навколо цінностей української державності та незалежності, вшановуючи пам’ять Українських Героїв. Слава Україні! Героям Слава!», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: